Онлайн IQ тестування

Проходження IQ тесту українською мовою, виберіть щоб почати:

IQ тест

   Онлайн IQ тест складається з 39 запитань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання IQ тесту – 145.

    Цей IQ тест розроблений таким чином, що зводить до мінімума вплив культурних факторів, таких як мова, математика і ін., тобто проходячи цей тест, ви знаходитесь в рівних умовах щодо інших, ніхто не має переваги, тому результат є досить точним. Тест перевіряє логічне мислення, але крім того, також перевіряє здатність до навчання, вашу пам’ять, інноваційне мислення і здатність одночасно вирішувати декілька проблеми. Розрахунок IQ оснований на відповідях більш ніж 250 000 чоловік. Онлайн результат тесту носить орієнтовний характер. Перед початком тесту, будь ласка зверніть увагу, що тест обмежений у часі. У вас є 40 хвилин, щоб відповісти на 39 запитань.

   Рівень складності питань, поступово збільшується. Якщо ви виявили дві логічно правильні відповіді на одне запитання, ви повинні вибрати найпростіший варіант відповіді. Ви не отримаєте додаткових балів за дострокове закінчення тесту - так що не поспішайте! Неправильні відповіді не впливають на ваш результат, так що краще дайте відповідь, якщо навіть не впевнені. Удачі вам у тесті!

Пройти тест